Na czym polega cynkowanie ogniowe

Dzisiaj wpis z serii firm godnych polecenia. Do takich niewątpliwie należy zaliczyć ocynkownię ogniową w Owadowie. Firma ta realizuje kompleksowe usługi w zakresie ochrony antykorozyjnej detali oraz konstrukcji stalowych i żeliwnych. Zakład mechaniczno-odlewniczy oferuje atrakcyjne ceny i posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki którym zdobył uznanie wśród klientów. Powłoki cynkowe oraz wszystkie obróbki wykonywane są zgodnie z normą PN-EN ISO 1461. Firma oferuje najwyższą jakość usług.

Cynkowanie ogniowe – jak przebiega proces

ogrodzenie ocynkowane

Ocynkownia Ogniowa specjalizuje się w wykonywaniu powłok antykorozyjnych wyrobów stalowych i żeliwnych. W tym celu przeprowadza cynkowanie ogniowe, uznawane za jedną z najlepszych metod długotrwale eliminujących niepożądane oraz kosztowne skutki korozji. Ocynkowania zajmuje się również załadunkiem do transportu. Detale poddane cynkowaniu należy przewozić w pojazdach odpowiednio zakrytych lub wyposażonych w plandeki, co chroni je przed występowaniem ewentualnych uszkodzeń na skutek oddziaływania warunków atmosferycznych. Czytaj więcej.

Usługi podstawowe – na co możesz liczyć

W ramach podstawowych usług Ocynkowni Ogniowej liczyć można na bezpłatną konsultację, która dotyczy przygotowania konstrukcji i detali do cynkowania ogniowego. Fachowe doradztwo przekazywane jest drogą elektroniczną lub faxem. W przypadku wątpliwości co do wykonania cynkowanych konstrukcji i elementów, wystarczy przesłać firmie rysunki techniczne lub odręczne. Przedsiębiorstwo oferuje też rozładunek mechaniczny, a jedynym wymogiem jest dostarczenie dedykowanych elementów w pojemnikach, na przekładniach lub na paletach.

Usługi dodatkowe i specjalne – co jeszcze mogą dla ciebie zrobić

Ocynkowania oferuje ekspresową realizację zleceń, które za dodatkową opłatą mogą być wykonane zaraz po wcześniejszym ustaleniu. Na specjalne życzenie firma przeprowadza też specjalną obróbkę wykańczającą, a elementy przygotowywane są do malowania bezpłatnie. Do usług specjalnych zalicza się pakowanie, składanie oraz montowanie konstrukcji poddanych cynkowaniu ogniowemu, a po wcześniejszym ustaleniu także ich dowóz do klienta. Istnieje też możliwość zorganizowania transportu ładunku do 24 ton, którego cena ustalana jest indywidualnie.