Sprzedaż, wynajem i serwis żurawi budowlanych

Żurawie wieżowe wiodących marek cechują się ponadprzeciętną funkcjonalnością oraz niezawodnością. Z łatwością można dopasować maszynę do indywidualnych potrzeb użytkownika. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy komfort, swobodę i ergonomię stawiają na pierwszym miejscu. Specjalizujemy się w wynajmie dźwigów budowlanych wysokiej klasy – w naszej ofercie można znaleźć wyłącznie modele w nienagannym stanie technicznym. Mamy pewność, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy szeroki wybór nowych oraz używanych żurawi. Wykwalifikowana obsługa z chęcią pomoże w doborze odpowiedniego wariantu, a także przedstawi dostępne rozwiązania. Stale rozszerzamy ofertę o nowe jednostki, więc warto być na bieżąco.

Sprzedaż nowych i używanych żurawi budowlanych

Interesuje Cię bezawaryjny i wytrzymały dźwig budowlany, który przetrwa najintensywniejszą eksploatację? Nie mogłeś trafić lepiej! Posiadamy gruntowną wiedzę na temat nowoczesnych maszyn budowlanych. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie parametry techniczne powinny posiadać żurawie. Sporym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się modele używane, które dostępne są w okazyjnych cenach. To najlepsza opcja dla tych, którzy posiadają ograniczony budżet, a jednocześnie nie chcą rezygnować z jakości. Starannie selekcjonujemy asortyment, więc mamy pewność, że proponowane używane dźwigi budowlane są w idealnym stanie. Nie wymagają one dodatkowych nakładów finansowych. Bezpośrednio po zakupie można wykorzystać maszyny do pracy. Oferujemy również nowe żurawie wieżowe znanych i cenionych marek. Stawiamy wyłącznie na najlepszych producentów, którzy nie bez powodu zyskali liczne pozytywne opinie użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta była maksymalnie zróżnicowana. Nie znalazłeś w niej modelu, który spełniłby twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiążemy zaistniały problem.

Wypożyczalnia dźwigów budowlanych

Lambor oferuje wynajem żurawi są wyłącznie sprawne maszyny, które zapewniają bezpieczne i wydajne działanie. Kierujemy ofertę zarówno do firm, jak i klientów prywatnych. Stale nabywamy nowe modele – doskonale rozumiemy zróżnicowane potrzeby oraz wymagania wobec sprzętu budowlanego. Przed wyborem odpowiedniego modelu warto przeanalizować jego parametry techniczne, które zostały udostępnione na stronie. Nie masz pojęcia, jakie żurawie budowlane sprawdzą się najlepiej? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą wykwalifikowaną obsługą drogą mailową lub telefoniczną. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Umożliwiamy zarówno wynajem dźwigów budowlanych krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Proponujemy uczciwe, niewygórowane stawki, dzięki czemu nasza oferta cieszy się ogromną popularnością. Wszystkie żurawie budowlane są regularnie serwisowane, tak aby zminimalizować ryzyko wystąpienia niespodziewanej usterki. W przypadku nieplanowanej awarii reagujemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Interesy naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu!

Serwis żurawi budowlanych

Lambor to również profesjonalny serwis żurawi budowlanych. Zespół doświadczonych fachowców poradzi sobie nawet z najtrudniejszym zleceniem. Usterki usuwamy profesjonalnie, a zarazem sprawnie. Świadczone usługi objęte są okresem gwarancyjnym. Wyróżnia nas uczciwość, rzetelność oraz terminowość. Dysponujemy zaawansowanymi narzędziami, dzięki czemu prace serwisowe maszyn budowlanych przebiegają o wiele szybkiej. Ma to szczególne znaczenie dla osób, które z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie na wielotygodniowe oczekiwanie na naprawę dźwigu budowlanego. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, które pochodzą z legalnej dystrybucji. Nie stosujemy tanich elementów nieznanych marek, gdyż ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Mamy pewność, że montowane części spełniają wszystkie restrykcyjne normy oraz standardy. Proponujemy szybki serwis żurawi w miejscu zgłoszenia. Docieramy do klientów w ustalonym terminie, więc nie trzeba obawiać się problematycznych opóźnień.