Zabezpieczenia antywłamaniowe

Każdy budynek, pomieszczenie potrzebuje odpowiednich zabezpieczeń, które powinny jak najlepiej zabezpieczać newralgiczne punkty domu narażone na działanie włamywaczy. Obecnie istnieje wiele różnych sposobów aby ustrzec się przed przykrą niespodzianką i poważnymi konsekwencjami jakie niesie za sobą włamanie.

Dzięki swej innowacyjności kilka lat temu sukces na rynku zabezpieczeń odniosła firma Gerda oferująca nowoczesne  kłódki oraz zamki do drzwi, które praktycznie były nie do sforsowania.  Unikalna architektura każdego klucza była doskonałym zabezpieczeniem przed obcymi. W miarę upływu czasu Gerda oferowała więcej swoich produktów z których kolejnym sukcesem były drzwi antywłamaniowe o solidnej konstrukcji oraz wyposażone w system zamkowy.

Obecnie najciekawszym i godnym polecenia jest rozwiązanie nazywane jako system kontroli dostępu (ang. master key), stosowane przez firmę Kemaz. To rozwiązanie łączy bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki takiemu systemowi jesteśmy w stanie doskonale panować nad dostępem różnych osób do wybranych pomieszczeń. Teraz dzięki jednemu kluczowi możemy dostać się do kilku pomieszczeń oraz określić do których z nich będą mogły dostać się inne osoby. Jest to szczególnie wygodne w budynkach biurowych.

Polecane strony:

http://www.kemaz.pl

Dodaj komentarz